مجله خبری دیجی دودو – اگر یک تاجر باشید. باید برندی مخصوص به خود را معرفی کنید. در نتیجه همیشه به پلتفرمی برای نمایش محصولات‎تان احتیاج دارید. طراحی وب سایت ‎شرکتی همان ویترین عرضه محصولات‌تان  خواهد بود.

در نگاه اول مشتری را به خود جلب ‎کنید

  زمانی که مشتری به سایت شما سر می‌زند. تنها چند ثانیه طول می‎کشد، تا بتوانید بر روی او تاثیر مثبتی بگذارید. یا به قولی خودتون رو توی دلش جا کنید. اگر طراحی وب سایت شرکتی شما مدتی‌ست که به روز رسانی نشده است. مشتریان تاثیر خوبی را از آن دریافت نمی‎کنند. در نتیجه مشتریان خودرا به رقبایتان واگذار خواهید کرد. یک طراحی وب سایت خوب به شما کمک می‎کند تا مشتریان‎تان را در صفحه وب‌سایت خود نگه دارید.

با روی باز به دیدار بازدیدکنند‌ها بروید

کاربران با دیدن وب‌سایت‌‌تان  می‌فهمند که آیا شما برایشان ارزش قائلید یا خیر؟. آیا برای طراحی وب‌سایت‌تان زمان کافی وقت صرف کرده‌اید؟. اگر پاسخ شما به این دو سوال منفی باشد. قطعا مشتریان به این موضوع پی‌خواهند برد؛ از اینکه نمی توانید نیازشان را برآورده کنید، صفحه شما را ترک می‌کنند و از وب‌سایت شما به سمت وب‌سایت رقبایتان می‌روند.

با طراحی وب سایت خوب برای خود اعتماد بخرید

اگر اطلاعات‌تان به روز نشده باشد و یا طراحی قوی‌ای برای وب‌سایتتان در نظرنگرفته باشید. کاربران به شما اعتماد نخواهند کرد. اما با رعایت نکات، اعتماد کاربران را به خود جلب می‌کنید. آنها را مجاب می‌کنید، که دائما به سایت‌تان سر بزنند و مدت زمان بیشتری در سایت باقی بمانند. این یک نکته مثبت برای جذب مشتری بیشتر به سمت سایت‌تان خواهد بود.

در طراحی وب سایت رقبایتان را فراموش نکنید

اگر هنوز دنبال دلیلی قوی برای طراحی وب سایت می‎گردید. بدانید که رقبایتان درحال انجام آن هستند و پله‌های ترقی را طی می‌کنند.

در طراحی وب سایت هارمونی را رعایت کنید

طراحی وب سایت حرفه‌ای به شما کمک می‎کند، تا در صفحه وب خود هماهنگی ایجاد کنید. کاربران را به سمت خود روانه کنید، تا برندتان را بهتر به آن ها معرفی کنید.دقت کنید اندازه قلم‌ها سبک‎ها، و صفحه‌آرایی در تمامی صفحات وب‎سایت‌تان یکسان باشد. توجه کنید که اندازه قلم برای خوانش راحت کلمات در صفحه نمایش به طور نرمال 16 پیکسل است.

طراحی وب سایت و شناخت هدف

سوال اینجاست که ما تا چه حد مخاطب هدف را می شناسیم. به نیازهای او متناسب با خدماتی که ارائه می دهیم، اشراف داریم. یک طراحی وب سایت خوب باید بتواند به نیازهای کاربر پاسخ دهد، به دنبال چه اطلاعاتی می‎گردند، تا چه میزان می‌توان این امکانات را برایشان فراهم کرد. هر صفحه باید هدفی مشخصی داشته باشد.

طراحی وب سایت و برقراری ارتباط

تبادل سریع و ارتباط آسان ازجمله عوامل موثر در طراحی سایت محسوب می‌شود. ازآنجایی‌که انسان موجودی اجتماعی ا‌‌ست و ارتباطات در زندگی اجتماعی برای او اهمیت دارد. وقتی همه‌چیز را به صورت منظم در اختیار مخاطب قرار می‌دهید. به سایت شما اطمینان می‌کند و تبدیل به مشتری دائمی می‌شود.

طراحی وب‌سایت وارتباط مناسب بخش‌های مختلف سایت

انسجام و ارتباط مناسب بخش‌های مختلف سایت نتایج بهتری را در گوگل نشان می‎دهد. که برای هدایت بهتر و سهولت کار کاربر در محیط وب‌سایت انجام می‌شود.

ما در دیجی‌دودو این امکان را برای شما فراهم می‎کنیم تا شما را به اهداف‌تان برسانیم. با ما همراه و هم‎گام شوید.