مجله خبری دیجی دودو – افتتاح حساب در لیندکین امری اجتناب‌ناپذیر است؛ زیرا لینکدین بزرگ‌ترین شبکه حرفه‌ای در سراسر دنیاست، که افراد زیادی را به هم مرتبط کرده‌است. هدف این است، که حرفه‌ای ها در سرتاسر دنیا به‌هم متصل شوند؛ تا علاوه بر معرفی خود، کسب و کارشان را در معرض دید عموم بگذارند. قبلا به طور مفصل در مورد علل حضور در لینکداین صحبت کرده‌ایم. اکنون به نحوه افتتاح حساب در لیندکین می‌پردازیم.

لینکدین شبکه ای حرفه ای است که مردم را در سرتاسر دنیا به هم متصل میکند.

1.صفحه وب‌سایت لینکدین را باز کنید

اولین مرحله افتتاح حساب در لینکدین وارد کردن اطلاعات شخصی است که عبارت است از :

  • نام
  • نام خانوادگی
  • آدرس ایمیل
  • گذرواژه
    و کلیک بر روی دکمه آبی رنگ، که روی آن  agree &join نوشته شده است.
صفحه ورودی و ثبت نام در لینکدین
برای شروع ثبت نام در لینکدین داشتن ایمیل ضروری است.

2. انتخاب منطقه جغرافیایی

مرحله بعد در افتتاح حساب در لینکدین، انتخاب موقعیت جغرافیایی است که در آن قرار گرفته‌اید، فیلد نام کشور را باز کنید. برای مثال iran را بیابید و روی آن کلیک کنید. سپس، کدپستی‌تان را، که درفیلد دوم قرار گرفته است وارد کنید. بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، بر روی دکمه next کلیک کنید، تا به مرحله بعدی بروید.

انتخاب نام کشور برای تکمیل ثبت نام در لینکدین
انتخاب موقعیت جغرافیایی

3 . تشخیص هویت‌


برای افتتاح حساب در لیندکین باید هویت شما احراز شود، در این مرحله ابتدا از شما سوال می‌شود که آیا دانشجو هستید یا نه، بعد عنوان شغلی و نوع کسب‌وکارتان را می‌پرسد. اهمیت این مرحله بیشتر برای این است که شما را به افرادی که در فیلد کاری شما مشغول هستند معرفی می‌کند.

مرحله انتخاب هویتتان به عنوان دانش آموز و یا شاغل
در این مرحله با انتخاب گزینه خیر به مرحله انتخاب شغل وارد می شوید

4. پیدا کردن دوستان در لینکدین


در این مرحله؛ می‌توانید ایمیل دوستانتان را وارد کنید؛ تا بتوانید آن ها را در لینکدین بیابید. البته این مرحله اجباری نیست و می‌توانید با کلیک روی دکمه اسکیپ به مرحله بعد بروید.

مرحله وارد کردن ایمیل در حساب کاربری را نشان می ده.
پر کردن این فیلد اجباری نیست و می توانید با کلیک بر روی دکمه اسکیپ (skip) به مرحله بعد بروید

5. مرحله دوست یابی

دوست‌یابی به اندازه مراحل ساخت اکانت در لینکدین ساده است. این پلت‌فرم با توجه به اطلاعاتی که در مرحله سوم وارد کردید، افرادی را به شما پیشنهاد می‌دهد. می‌توانید با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید. آن‌ها را به جمع دوستان خود اضافه کنید.تنها با کلیک بر روی گزینه connect درخواست شما ارسال می‌شود. البته بهتر است این کار را با فرستادن پیامی محترمانه حاوی سلام و دلیل فرستادن درخواست دوستی انجام دهید.

صفحه معرفی افراد در لینکدین
می توانید با کلیک بر روی علامت به اضافه افراد را به لیست دوستان خود اضافه کنید