مجله خبری دیجی دودو_ همه ما می‌دانیم در دنیای جدید که به شدت بصری شده است؛ چقدر می‌تواند اینفوگرفی و تصویر جذاب و تاثیر‌گذار باشد. هر اینفوگرافی 30 برابر راحت‌تر و بیشتر از یک مقاله خوانده می‌شود. همچنین همه می‌دانیم که می‌تواند در هر صنعت و شغلی مورد استفاده قرار بگیرد؛ از مشاور املاک تا پزشکان از آن بهره می‌برند. اینفوگرافی شبیه به خلاصه‌نویسی است؛ با آن می‌توانیم یک مقاله بلند و سخت‌خوان را به راحتی قابل فهم و مورد استفاده قرار دهیم. ما در این مقاله تنها سعی داریم بخشی از آمار‌های جدید سال2020 را در اختیار شما قرار دهیم؛ تا شما را متقاعد کنیم که اینفوگرافی تا چه حد می‌تواند تاثیرگذار باشد.

آمار‌های به‌روز اینفوگرافی

از زمانی‌که ما برای توجه مخاطب می‌جنگیم، محتوای تصویری بخش عظیمی از ابزار و آلات ماست. محتوای تصویری برای تمام برندهایی که در حال مقاومت و ایستادگی در این میدان جنگ و رقابت‌اند بسیار مفید خواهد بود. همین‌طور طبق آمار‌ها می‌دانیم که محتوای تصویری بین سازندگان و کاربران به ‎شدت محبوب است . امروزه به نوعی محتوای تصویری برای بازاریابان سوگلی شده است.

65 درصد B2B از اینفوگرافی استفاده می کنند
  1. 65 درصد بازاریابان در محتوای خود از آن استفاده می‌‎کنند.
  2. 65 درصد بازاریابان B2B  از اینفوگرافی بهره می‌برند
  3. 59 درصد بازرایابان  B2C از اینفوگرافی استفاده می‌کنند.
  4. تنها 49 درصد بازاریابان از محتوای تصویری و اینفوگرافی شخصی خود استفاده می‌کنند.
  5. 37 درصد بازاریابان ترجیح می‌دهند از محتوای تصویری اوریجینال و چارت‌های آماده استفاده کنند.
  6. 12 درصد ترافیک وب‌سایت شما را افزایش می‌دهد.
  7. مقالاتی که اینفوگرافی دارند 179 درصد بیشتر از مقالات استاندارد معمولی لینک می‌گیرند.
  8. این مقالات 72 درصد بازدید بیشتری از سایر مقالات دارند.
  9. اینفوگرافی‎ها سه‌برابر بیشتر از هر محتوایی  در شبکه‌های اجتماعی باز‌نشر می‌شوند.
  10. مقالات با محتوای تصویری 30 برابر نسبت به باقی مقالات بیشتر از بالا به پایین خوانده می‌شوند.
ترجیح بازاریابان استفاده از چارت و اینفوگرافی اوریجینال است

حالا شما صادقانه جواب بدهید آیا حاضرید یک مقاله 2 هزار کلمه ای را بخوانید یا یک مقاله کوتاه با اینفوگرافی را مرور کنید؟ امیدواریم برخی از این آمارها شما را ترغیب کند که در سال 2020 محتوای تصویری بیشتری تولید کنید. همینطور که خواندیم تمام مشاغل می‌توانند در کار خود از محتوای تصویری استفاده کنند.

 اگر خواستار محتوای تصویری هستید و در ساخت آن به مشکل برخوردید می‌توانید به ما سری بزنید. ما در دیجی دودو این ماموریت را به خوبی انجام می دهیم.