بهینه سازی نرخ تبدیل چیست؟

شما با استفاده از بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی ترافیک زیادی را به وب سایت خود می فرستید اما این ترافیک بالای بازدیدکنندگان دلیل بر تبدیل شدن آنها به مشتری نیست.در لغت نامه دیجیتال مارکتینگ تبدیل شدن به معنی عملی است که می خواهید بازدیدکنندگان در وب سایت شما انجام دهند. به عنوان مثال، پر کردن یک فرم خاص، خرید یک محصول، دانلود کردن یک بروشور یا به سادگی برقراری یک تماس تلفنی با شما. بهینه سازی نرخ تبدیل (CRO) به شما کمک می کند تا درصد بیشتری از بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنید. در دیجی دودو ما با استفاده از دیتاهای تحلیلی، روند بازدید کنندگان و بازخورد بازدیدکنندگان بهینه سازی را برای شما انجام می دهیم تا نرخ تبدیل را بر روی وب سایت شما افزایش دهیم.

سرویس‌های بهینه سازی نرخ تبدیل که مخصوص کسب و کار شماست

هر کسب و کاری از اهمیت داشتن ترافیک بالای وب سایت آگاه است. راهکارهای بهینه سازی نرخ تبدیل ما به شما کمک می کند تا جای ممکن درصد تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری را افزایش دهید.

تست A/B و تست‌های رفتاری
شاید باورش سخت باشد اما گاهی تغییراتی به کوچکی عوض کردن رنگ یک دکمه یا جابجایی یک عکس در صفحه می تواند در عکس العمل کاربران تاثیر بسزایی داشته باشد. ما پارامترها را به صورت تکی و گروهی بر روی وب سایت شما به صورت متغییر قرار می دهیم تا مطمئن شویم که در بهترین حالت تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری قرار دارید.
نقشه گرمایشی صفحات
وقتی بازدیدکنندگان وارد سایت شما می‌شوند روی کجاها کلید یا اسکرول می‌کنند؟ با استفاده از سرویس نقشه گرمایشی ما می‌توانید ببینید دقیقا کاربران کجا می‌روند و اینکه چگونه صفحات را برای تجربه کاربری بهتر بهینه سازی کنیم.
ضبط رفتار بازدیدکنندگان
آیا کنجکاو هستید که هر یک از کاربران شما چه کار می‌کنند؟ با استفاده از سرویس ضبط رفتار کاربران ما میتوانیم تمامی رفتار کاربران به هنگام ورود به وب سایت تا لحظه خروج را ثبت کنیم
فراخوان عمل
مطمئن شوید که بازدیدکنندگان شما همان جایی کلیک کنند که شما می‌خواهید! تیم ما در دیجی دودو فراخوان‌های عمل جذابی درست می‌کنند که توجه بازدیدکنندگان را جذب می‌کند و ترافیک را به نقاطی می‌برد که احتمال تبدیل شدن به مشتری بسیار بالا باشد.
ردیابی وقایع
تحقیقات گسترده غولهای دیجیتال مارکتینگ مثل گوگل و آمازون نشان می‌دهد که بازدیدکنندگان خیلی بی صبر هستند. بیشتر کاربران اگر بارگذاری صفحات شما بیشتر از 3 ثانیه طول بشد وب سایت شما را ترک می‌کنند و این برای کسب و کار شما یک فاجعه حساب می‌شود.با بهینه سازی‌هایی که ما برای سرعت وب سایت شما انجام می‌دهیم، هیچ نگرانی برای از دست دادن مشتریان چه در موبایل و چه در کامپیوتر نداشته باشید.
بهینه سازی محصولات
آیا شما محصولاتی را به صورت مستقیم از وب سایت خود می‌فروشید؟ با بروزترین دانش صنعتی سئو، دیجی دودو توضیحات، تیتر و عکس های محصولات شما را به نحوی بهینه سازی میکند تا کمترین رتبه را هنگام جستجوهای ارگانیک برای محصولات داشته باشید.

روند کاری بهینه سازی ما

ما یک استراتژی مخصوص بهینه سازی برای هر شخص طراحی میکنیم تا به او کمک کنیم به اهداف خود در دنیای دیجیتال برسد.

icon-kickoff-red
مشورت اولیه
هیچ شرکت دجیتال مارکتینگ خوب ادعا نمیکند که کسب و کارتان را بهتر از شما میشناسد. هنر ما تبدیل اهدافی که شما در ذهن دارید به مراحل عملی در دنیای وب است. قبل از شروع کمپین، ما جلساتی را برای هماهنگی بین شما و تیم ما ترتیب خواهیم داد. ما در مورد اهدافی که شما میخواهید به آنها دست یابید بحث میکنیم و مراحل و برنامه ابتدایی خود را شرح می دهیم.
icon-web-optimization-red
تحقیقات و آنالیز رقابتی
بعد از جلسات اولیه تیم بهینه سازی ما شروع به کار میکند. در مراحل کاری ما از ترکیب تحقیقات کلمات کلیدی، داده‌های گوگل انالیز، آنالیز رقابتی و مابقی ابزارها و تاکتیک ها که به ما کمک می کند تا بفهمیم چه بهبودهایی بیشترین سوددهی را برای شما به همراه خواهند داشت.
icon-reputation-report-red
استراتژی و توسعه
زمانی که تحقیقات ما به اتمام رسید، یک استراتژی خاص مخصوص کسب و کار شما در راستای اهداف شما طراحی شده است که کسب و کار شما را به موفقیت میرساند. متخصصین سئو ما این اطمینان خاطر را می دهند که برنامه های کمپینی ما در راستای انتظارات و اهداف شما است.
icon-strategy-red
اعمال کردن و گزارش دهی
زمانی که نقشه راه به صورت کامل تهیه شد، تیم ما یک برنامه زمانی مشخص و نقشه حمله را برای کمپین شما ارائه می‌دهند. ما به دائما گزارش هایی را به صورت ماهیانه در اختیار شما قرار می‌دهیم تا از وضعیت بهبود خود آگاهی داشته باشید. داده‌های ترافیک و گزارش تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان نیز به شما ارائه می شود.

با پر کردن یک فرم ساده از مشاوران ما بخواهید تا شما را در برگزاری کمپین تبلیغاتی کمک کنیم