+123 456 678 890 info@digidodo.ir 08:00 - 20:00

راهکارهای دیجیتالی ما

در دنیای به شدت رقابتی امروز متوسط بودن دیگر یک انتخاب نیست.

اگر می‌خواهید در رقابت همه را کنار بزنید، مشتریان قدیمی و جدیدتان را راضی نگه دارید،

برند خود را توسعه بدهید یا فراتر از این‌ها، باید یک استراتژی عملی و حرفه‌ای داشته باشید

icon-web-optimization-red
بهینه سازی برای موتورهای جستجو
داشتن یک وب‌سایت بسیار زیبا برای هر کسب و کاری مهم است ولی مهمتر این است که مطمئین باشید مشتریان وب سایت را پیدا می‌کنند. برنامه‌های بهینه سازی ما به صورت کامل تمامی ابعاد بهینه سازی سئو شامل تحقیقات کلمات کلیدی، رتبه بندی در گوگل، سئوی فنی، محتوا و هزاران پارامتر را شامل می‌شود. وقتی شما با دیجی دودو کار می‌کنید با خیال راحت می‌دانید که تمامی ابزار جستجو، تحقیق، آنالیز و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری را در اختیار دارید.
icon-seo-red
بازاریابی موتورهای جستجو
با اینکه ترافیک ارگانیک یکی از موثرترین راه‌های دیده شدن است ولی این همه قضیه نیست، راههای سریع‌تر دیگری هم برای دیده شدن در موتورهای جستجو وجود دارد. یک کمپین بازاریابی با موتورهای جستجو به شما کمک می‌کند تا در زمان معین مشتریان خود را جذب کنید - دقیقا همان زمانی که آنها در حال جستجو برای یافتن شما هستند. ما یک تحقیق گسترده بر روی کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار شما می‌کنیم و فقط کلماتی که دقیقا مربوط به شما می‌شوند با بهترین قیمت و بهترین تاثیر را انتخاب می‌کنیم بنابراین شما فقط در جستجوهایی دیده می‌شوید که دقیقا می‌خواهید. متخصصین ما به صورت مداوم کمپین شما را رصد می‌کنند و نتظیماتی که در طی زمان باید بهبود داده شوند را تغییر می‌دهند تا بهترین نتیجه حاصل شود.
icon-social-red
تبلیغات شبکه‌های اجتماعی
میلیاردها انسان در سراسر جهان در شبکه‌های اجتماعی فعال هستند. امروزه شما می‌توانید به صورت  مستقیم تبلیغات را از طریق کمپین‌های تبلیغاتی به دست آنها برسانید. تیم ما میتواند تبلیغات شما راطراحی و بر روی هر یک از شبکه‌های اجتماعی اصلی پخش کند، همچنین ما میتوانیم تبلیغات را به منطقه خاص یا قشر خاصی از افراد بفرستیم.  مهم نیست که مشتریان شما پلتفرم‌های عکس محور مثل اینستاگرام را می‌پسندند یا پلتفرم‌های حرفه‌ای کار مثل لینکدین. ما تبلیغات خاصی را برای شما درست می‌کنیم تا توجه افراد را بتوانید جذب کنید و بازدیدکنندگان را به مشتری تبدیل کنید.
icon-social-media-red
مدیریت شبکه‌های اجتماعی
داشتن یک پروفایل حرفه‌ای در شبکه‌های اجتماعی یک ضرورت است. این کار به کسب و کار شما اعتبار می‌بخشد و آگاهی از برند شما را در بین مشتریان جدید زیاد می‌کند، و صداقت شما را در بین مشتریان و فالوئرهای فعلی افزایش می‌دهد. تیم ما یک استراتژی شبکه‌های اجتماعی برای شما طراحی می‌کند تا تعاملات را در اکانت شما افزایش دهد و تعداد فالوئرها و کانکشن‌های شما را افزایش دهد. ما با آخرین روندهای شبکه‌های اجتماعی به روز هستیم و از استانداردهای صنعتی روز برای ساختن پست های جذاب بهره می بریم.
icon-reputation-red
وضعیت برند شما
فارغ از حوزه فعالیت، 90 درصد از کاربران آنلاین شما خریدشان را بر اساس نقطه نظرات دیگران و سایت های بررسی یا منشن‌ها در سایت‌های دیگر انجام میدهند. با استفاده از ابزارهای ما می توانید خودتان را جای مشتریان بگذارید و ببینید چه اطلاعاتی در مورد برند شما نوشته شده. برنامه ما وب سایت ها را جستجو می کند تا تمامی اطلاعات خوب و بد را در مورد کسب و کار شما پیدا کند.
icon-cro-red
بهینه سازی نرخ تبدیل
آیا شما میزان ترافیک بالایی را جذب میکنید ولی تعداد کمی مشتری دارید؟ ما می توانیم به شما کمک کنیم. بهینه سازی نرخ تبدیل کمک می کند تا میزان درصد بازدیدکنندگان به وب سایت را به مشتری تبدیل جدید تبدیل کنید. ما وب سایت شما را زیر و رو میکنیم و صفحات خاصی را می سازیم تا ببینیم چه قسمت هایی از وب سایت شما نیاز به بهبود دارد، ممکن است برای طراحی باشد یا چینش و یا مشکلات متعدد دیگر. بازدید کنندگان شما به سرعت به مشتری تبدیل خواهند شد.

همکاری

ما آماده هرگونه مشاوره هستیم