بهینه سازی برای موتورهای جستجو چیست؟

بهینه سازی برای موتورهای جستجو (SEO) توانایی کسب و کار شما را برای پیدا شدن به وسیله موتورهای جستجوگر مثل گوگل، یاهو یا بینگ بالا می‌برد. در دیجی دودو ما ترکیبی از تکنیک های ثابت شده و تست شده را به کار می‌بریم تا دیده شدن محصولات و خدمات شما را برای کسانی که در جستجوی آنها هستند بالا ببریم. ما دارای تخصص ثابت شده در این زمینه هستیم و بهترین تکنیک های صنعتی را بر روی وب سایت شما پیاده سازی می‌کنیم. تیم ما به طور پیوسته خود را با دانش، تغییرات و الگوریتم‌ها به روز نگه می‌دارد تا بهترین خدمات سئو را به شما ارائه بدهیم.

سرویس‌های سئو که مخصوص کسب و کار شماست

هر کسب و کاری یک داستان خاص خود را دارد. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم که این اتفاق به وسیله دیتاهای جمع آوری شده از طرف ما می‌افتد.

تحقیقات کلمات کلیدی
تمامی کمپین‌های موثر بهینه سازی برای موتورهای جستجو با تحقیق درباره کلمات کلیدی شروع می‌شود. دیجی دودو موثرترین و مرتبط ترین کلمات کلیدی که مشتریان شما برای جستجوی خدمات و محصولات شما به کار می‌برند را پیدا می کند.
بهینه سازی محلی
از آنجایی که گوگل دائما در حال آپدیت الگوریتم خود برای بهبود جستجوهای محلی است، این بخش به شدت برای کسب و کار شما اهمیت دارد. استراتژی ما ممکن است با درست کردن لیست های مشتریان از مشتریان بالقوه محلی شما باشد یا ساخت یک صفحه مخصوص مشتریان محدوده جغرافیایی شما، در هر صورت ما در کنار شما هستیم.
طراحی صفحه فرود
طراحی صفحات فرود هدف گذاری شده از مهمترین بخش هر کمپین دیجیتال مارکتینگ است. دیجی دودو صفحات کاربردی و زیبایی را برای مشتریان شما طراحی می‌کند تا مخاطبان شما تجربه خاصی را داشته باشند و در نهایت به مشتریان شما تبدیل شوند.
سئو صفحات وب سایت
ما محتوای صفحات شما را برای کلمات کلیدیی که میدانیم مخصوص کسب و کار شماست بهینه سازی می‌کنیم. این شامل بروزرسانی متادیتاها، تنظیم کردن آدرس صفحات، اضافه کردن تگ الت به عکس‌ها و چندین پارامتر دیگر!
سرعت وب سایت
تحقیقات گسترده غولهای دیجیتال مارکتینگ مثل گوگل و آمازون نشان می‌دهد که بازدیدکنندگان خیلی بی صبر هستند. بیشتر کاربران اگر بارگذاری صفحات شما بیشتر از 3 ثانیه طول بشد وب سایت شما را ترک می‌کنند و این برای کسب و کار شما یک فاجعه حساب می‌شود.با بهینه سازی‌هایی که ما برای سرعت وب سایت شما انجام می‌دهیم، هیچ نگرانی برای از دست دادن مشتریان چه در موبایل و چه در کامپیوتر نداشته باشید.
بهینه سازی محصولات
آیا شما محصولاتی را به صورت مستقیم از وب سایت خود می‌فروشید؟ با بروزترین دانش صنعتی سئو، دیجی دودو توضیحات، تیتر و عکس های محصولات شما را به نحوی بهینه سازی میکند تا کمترین رتبه را هنگام جستجوهای ارگانیک برای محصولات داشته باشید.
آنالیز
ما تمامی کمپین های خود را به وسیله گوگل آنالیز برای ردیابی نتایج انجام میدهیم. ما اهدافی را با توجه به کسب و کار شما تعیین میکنیم و با استفاده از ردیابی کنش ها و همه اطلاعات به دست آمده رفتار مشتریان را بر روی وب سایت شما بررسی می کنیم.
ابزارهای بررسی کلمات کلیدی
دیجی دود از ابزارهای بررسی و آنالیز کلمات کلیدی استفاده میکند تا دقیق تر بتوانیم رتبه هر کلمه کلیدی را بررسی کنیم. ما میخواهیم مشتریان ما در بروزترین حالت ممکن از پیشرفت کاری خود باشند.

روند کاری بهینه سازی ما

ما یک استراتژی مخصوص بهینه سازی برای هر شخص طراحی میکنیم تا به او کمک کنیم به اهداف خود در دنیای دیجیتال برسد.

icon-kickoff-red
مشورت اولیه
هیچ شرکت دجیتال مارکتینگ خوب ادعا نمیکند که کسب و کارتان را بهتر از شما میشناسد. هنر ما تبدیل اهدافی که شما در ذهن دارید به مراحل عملی در دنیای وب است. قبل از شروع کمپین، ما جلساتی را برای هماهنگی بین شما و تیم ما ترتیب خواهیم داد. ما در مورد اهدافی که شما میخواهید به آنها دست یابید بحث میکنیم و مراحل و برنامه ابتدایی خود را شرح می دهیم.
icon-web-optimization-red
تحقیقات و آنالیز رقابتی
بعد از جلسات اولیه تیم بهینه سازی ما شروع به کار میکند. در مراحل کاری ما از ترکیب تحقیقات کلمات کلیدی، داده‌های گوگل انالیز، آنالیز رقابتی و مابقی ابزارها و تاکتیک ها که به ما کمک می کند تا بفهمیم چه بهبودهایی بیشترین سوددهی را برای شما به همراه خواهند داشت.
icon-reputation-report-red
استراتژی و توسعه
زمانی که تحقیقات ما به اتمام رسید، یک استراتژی خاص مخصوص کسب و کار شما در راستای اهداف شما طراحی شده است که کسب و کار شما را به موفقیت میرساند. متخصصین سئو ما این اطمینان خاطر را می دهند که برنامه های کمپینی ما در راستای انتظارات و اهداف شما است.
icon-strategy-red
اعمال کردن و گزارش دهی
زمانی که نقشه راه به صورت کامل تهیه شد، تیم ما یک برنامه زمانی مشخص و نقشه حمله را برای کمپین شما ارائه می‌دهند. ما به دائما گزارش هایی را به صورت ماهیانه در اختیار شما قرار می‌دهیم تا از وضعیت بهبود خود آگاهی داشته باشید. داده‌های ترافیک و گزارش تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان نیز به شما ارائه می شود.

با پر کردن یک فرم ساده از مشاوران ما بخواهید تا شما را در برگزاری کمپین تبلیغاتی کمک کنند