خدمات دیجی دودو در زمینه مدیریت شبکه‌های اجتماعی

بیشترین بازده را در کمترین زمان ممکن به دست بیاورید.

روزانه، میلیون‎ها کاربر در شبکه‎های اجتماعی در حال تعامل، اشتراک گذاری و دنبال کردن صفحات برندهای مختلف هستند. شبکه‎های اجتماعی فرصت بسیار بزرگی را برای صاحبان مشاغل، که می‎خواهند با مخاطبان خود در ارتباط باشند فراهم کرده‎است. امروزه نیاز به حضوری پویا و متناسب برخلاف گذشته، ضرورتی غیرقابل انکار است. مخاطبان ، به واسطه حضور خود که شاید حتی کمی قبل‎تر از شما رخ داده باشد، تجربه بودن در این فضارا به دست آورده‎اند و به این دلیل، یک گام جلوتر هستند. یک صفحه تجاری موفق ، باید بتواند ارتباطی دو طرفه و منحصر به فرد شکل دهد که از یک طرف، برای برند صداقت و اعتبار ایجاد کند و از طرف دیگر، اعتماد کاربران را جلب کند تا بتواند آن‎ها را به مشتریانی تبدیل کند که به سمت سایت روانه می‎شوند. خدمات مدیریت شبکه‎های اجتماعی ما، دیجی دودو (DigiDoDo)، با تولید محتوایی با کیفیت و بازدید و نظارت بر کلیه امور، در صرفه‎جویی زمان و مدیریت  استرس  به کار شما کمک می‎کند تا تجارتتان را در صف برترین‎ها قرار دهد.

فواید بازاریابی از طریق شبکه‎های اجتماعی

منشا اعتبار دیجیتالی در دنیای دیجیتالی امروز، داشتن یک صفحه فعال در شبکه‎های اجتماعی است. متخصصین شبکه‎های اجتماعی ما به شما کمک می‎کنند تا برند خود را ایجاد کنید و هم‎چنین برای جلب نظر مخاطب، به توسعه استراتژی محتوای سفارشی می‎پردازند.

ترافیک ایجاد کنید، به فروش قابل توجهی دست پیدا کنید.
شبکه‎های اجتماعی جز لاینفک بازاریابی دیجیتال هستند. یک صفحه تجاری موفق فرصت ایجاد ترافیک جدید، افزایش مشتریان جدید، افزایش فروش و ارتقا و گسترش برندتان را برای سایت فراهم می‎کند.
افراد را نسبت به وجود برندتان آگاه کنید و به آن اعتبار ببخشید
هرچه در حساب کاربری خود فعالیت بیشتری انجام دهید، فالوئر بیشتری را جذب می‎کنید و به طور کلی مخاطبانتان روزبه روز افزایش می‎یابند. با ثبت نظر (کامنت گذاشتن)، ارائه انتقادات و پیشنهادات و برقراری ارتباط می‎توانید روز به روز، در این پلتفرم‎ها پیشرفت کنید.
محتوایی منحصربه‎ فرد ایجاد کنید.
شاید تولید محتوا کار دشواری به نظربرسد اما ما، شما را در این مسیر حمایت می‎کنیم. اگر محتوایی که تولید می‎کنید متناسب با نیاز و علاقه مخاطب باشد به همان میزان بازخورد آن را در تجارت و اهدافتان خواهید دید. با سفارشی کردن محتوا و به روز رسانی، ارائه محصولات، ایجاد رویدادها و کمپین‎ها سعی می‎کنیم تا در فالوئرها چه آن‎ها که به تازگی به شما پیوستند و چه قدیمی‎ترها، شور و اشتیاق ایجاد کنیم.
جرقه‎ای در ذهن مردم ایجاد کنید
تنها حضور درشبکه‎های اجتماعی کافی نیست، بلکه باید با مخاطبان خود در تعامل باشید. مدیریت شبکه‎های اجتماعی به شما دربه وجودآوردن مخاطب کمک می‎کند. محتوایی که تولید می‎کنید توسط افراد زیادی دیده می‎شود و شایعات زیادی را بر سر زبان‎ها می‎آورد. مردم نسبت به برندتان آگاهی پیدا می‎کنند و در همه جا نام برندتان در بین مردم برده می‎شود.

پلتفرم‎های شبکه‎های اجتماعی

با استفاده از بزرگ‎ترین پلتفرم‎ها شرایطی را فراهم کنید تا مردم برندتان را بشناسند و در مورد آن صحبت کنند.مطمئن نیستید که از میان این همه پلتفرم کدام‎یک مناسب کار شماست؟ هدف ما نیز همین است تا مسیر فرآیند را برای شما آسان‌تر و موثرتر کنیم تا تنها از نتیجه کار لذت ببرید . 

socialicon6
توئیتر
گفتگو را در متعهدترین شبکه اجتماعی جهان شروع کنید
socialicon7
لینکدین
شغل خود را در برابر متخصصان واقعی بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای بیابید.
gram-01
اینستاگرام
جنبه بصری شغل خود را با تبلیغات در سریع ترین شبکه اجتماعی در حال رشد نمایش دهید.
socialicon10
تلگرام
یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در بین ایرانیان که تمامی سنین از این اپلیکیشن استفاده می‌کنند.

فرآیند مدیریت شبکه‌های اجتماعی

icon-goals-red
استراتژی و اهداف
حساب کاربری یک برند باید بتواند برنامه‎ای از قبل تعیین شده داشته باشد. متخصصین ما به شما کمک می‎کنند تا بتوانید استراتژی‎ای را به کاربگیرید که اهداف برندتان را منعکس کند. هم‎پای شما می‎آییم تا مخاطب خود را بشناسید، محتوایی متناسب با نیاز و علایقشان را در صفحه‎تان ایجاد کنید و روش‎های برنامه‎ریزی ارائه دهید.
icon-theme-red
طراحی و تنظیمات صفحه
چه خواهان صفحه‎ای پر از تصویر و هنر باشید و چه بخواهید پیج کنونی خود را ارتقا دهید، متخصصین ما کاری چشم‎گیر و به یاد ماندنی که باعث تحسین همه شود به شما تحویل خواهند داد. متخصصین ما می‎دانند که چگونه کاری با کیفیت و بی‎مانند با جلوه‎های بصری ارائه دهند.
icon-social-monitoring-red
نظارت کردن و گزارش دادن
ما خرسندیم که وقت خود را در اختیار مشتریان شما می‎گذاریم و همانگونه که شما را در جریان علایق آنان قرار می‎دهیم، پاسخ‎گوی اطلاعات و پرسش و پاسخ‎های آنان نیز هستیم. درپایان هرماه، گزارشی را به تفصیل برمبنای فعالیت‎هایی که در شبکه‎های اجتماعی انجام داده‎‎اید برای شما می‎فرستیم، که این گزارش شامل تلاش‎های ما در تجهیز اهداف کاریتان نیز هست.
icon-reputation-red
محتوا و مدیریت
هدف ما این است که به خلق محتوایی دست بزنیم که به سمت علاقه‎مندکردن و فرهیختگی مخاطب پیش برود . می‎توانیم پست‎های متنوعی را از مقاله‎ها و ویدئوهای به اشتراک گذاشته شده تا اخبار صنعت و حقایقی در مورد شرکت‎ها اختصاص ‎دهیم و برای آن‎که بدانیم چه کسانی و به چه تعدادی به دیدن محتوای شما می‎پردازند در زمانی مناسب محتوا را پست می‎کنیم.‎ تقویم ماهانه‎ای را ایجاد می‎کنیم تا کمی زودتر از زمان موعود به اطلاع رسانی و مرور محتوا بپردازد. هر پست را به‎گونه‎ای می‎سازیم که برند شما را در خود منعکس کند ودر بخش تولید محتوا، عملکرد مخاطبان در اشتراک گذاری و دنبال کردن فعالیت‎هایمان  در ما انگیزه ایجاد می‎کند.

با پر کردن یک فرم ساده از مشاوران ما بخواهید تا شما را در برگزاری کمپین تبلیغاتی کمک کنند